HAKKIMIZDA

Sİ-MUT TEKNİK SERVO
MOTOR VE SPINDLE TAMİR SERVİSİ

Hüseyin Bölük tarafından 2000 yılında kuruldu ve yoluna Bursa’da küçük bir atölyede şahıs firması olarak hizmet vermeye başlamıştır. Yaptığı onarımlar ile kalitesini ve tecrübesini ortaya koyan firmamız, sektöründe marka olma adımlarını atmaya başladı.

Müşterilerimizin olumlu dönüşleri ve referansları sayesinde yoğunlaşan iş sirkülasyonumuzdan dolayı Bursa Küçük Sanayi’de bulunan bir binaya geçiş yaptı. Tamirlerinde ve bakımlarında gösterdiği disiplin ve başarı sayesinde 2001 yılında Almanya Bad Neustadt Servo Motor Tamir Merkezi’nde eğitimler tamamlandıktan sonra Türkiye - Siemens Servo Motor Tamir partneri oldu. Siemens marka servo motor ve Siemens marka Spindle bakım onarımı hizmeti sağlayabilen Türkiye’nin tek yetki belgeli tamir firması oldu.

2003 yılında Sİ-MUT TEKNİK SERVO MOTOR TAMİRİ MAKİNA VE OTOMASYON ŞİRKETİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ünvanını aldı. 2007 yılında Si-mut Teknik’in faaliyetlerine destek olabilmesi ve kendi Spintech markalı yüksek devirli hassas iş millerini üretebilmesi amacı ile yan kuruluşu olan Simaksan hizmete başlamıştır. 2013-2014 yılında TÜBİTAK’ın desteklediği ‘KOBİ Ar-Ge Başlangıç Destek Programı’ kapsamında, ‘Hassas Ve Yüksek Devirli İş Mili Tasarımı Ve Geliştirilmesi’ projesi ile, muadil ürünlere kıyasla hem motor performansı hem de iş mili devir ve hassasiyeti açısından önemli avantajlara sahip bir nihai ürün elde edilmiştir. 2015 yılında WEISS Spindle GMBH ile anlaşma yaparak weiss marka spindle bakım onarımı yetkinliğini aldı. Sektöründe Si-mut olarak isim yapan firmamız 2017 yılında Nilüfer Organize Sanayi Bölgesin’ de bulunan 2500 m2 alana sahip fabrikaya geçiş yaptı.

2019 yılında başlayan ve 2022’de tamamlanmasını beklenen, TÜBİTAK’ın desteklediği ‘Uluslararası Sanayi Ar-Ge Projeleri Destekleme Programı’ kapsamında ‘Temiz, Hassas ve Hasarsız Kompozit Kesim Robotu (COMACH)’ projesi için Ar-Ge çalışmalarımız devam etmektedir. 2020 yılında İstanbul / Tuzla şubesini açtı. Açılması planlanan diğer şehir şubeleri ile de hizmet ağını genişletmeye devam edecektir.

Tüm marka servo motor ve spindle bakım ve onarım işlemlerinde, Almanya Siemens eğitimlerine düzenli katılan, öğrenime ve eğitime önem veren, yapılan işe saygı duyan teknisyenlerimizin başarısının yansıması olarak Si-mut başarısı sektöründe fark yaratmaktadır.
Kurulduğu günden bu yana her zaman ‘’koşulsuz müşteri memnuniyeti’’ ilkesini ön planda tutmuştur. Müşterinin acil işlerine en hızlı şekilde yardımcı olmak, tarafımıza ulaşan motorlara itinalı ve özenli işlem yapmak, müşteriyi mevcut durumla alakalı en şeffaf şekilde bilgilendirmek ilk adımımızdır. Piyasa da müşterilerimizin bizler için layık gördüğü ‘’ Si-mut yapamazsa kimse yapamaz.’’ Sloganı sayesinde müşterilerimize layık bir firma olma yolunda emin adımlar ile ilerlemekteyiz.

20 yılı aşkın servİs ve onarım
tecrubesİ...

Mühendis ve teknisyenlerimiz Siemens Almanya Servis Merkezindeki eğitimlere düzenli olarak katılmaktadırlar.
Personelimizi özenle seçiyor, eğitiyor ve güncel bilgilerle donatıyoruz.


Sİ-MUT TEKNİK YOUTUBE KANALINA GÖZ AT

brand
brand
brand
brand
brand

KALİTELİ HİZMET İÇİN BİZİMLE
İLETİŞİME GEÇİN

İLETİŞİME GEÇ